Kód zboží: nov.107939
Dostupnost: skladem více kusů

Specific CRD-2 Weight Control 1,6kg pes

Cena vč. DPH362 Kč
Výrobce Specific
Dotaz na produkt
Indikace
 • Udržování hmotnosti.
 • Cukrovka (diabetes mellitus).
 • Zánět tlustého střeva (kolitis), chronický průjem, zácpa.
 • Hyperlipidémie.
 • Cholestáza. 
   
Vlastnosti a charakteristika krmiva
 • Nízký obsah tuků a zvýšený obsah vlákniny v krmivu snižuje jeho energetickou denzitu. Majiteli je takto umožněno podávat i během hubnutí dostatečně objemnou dávku krmiva, což napomáhá uspokojitapetit psa.
 • L-karnitin přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spalování tuků a chrání svalovou hmotu.
 • Omega-3 mastné kyseliny pomáhají u psů s nadváhou udržovat pohyblivost kloubů. Omega-3 mastné kyseliny mají také příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti.
 • Mírně zvýšený podíl bílkovin napomáhá zachování svalové hmoty.
 • Obsah složitých sacharidů a vysoký obsah vlákniny podporuje postupné uvolňování energie z diety. Dieta je proto velmi vhodná pro diabetické pacienty.

Doplňující informace           
SPECIFIC™ CrD-2 Weight Control je vhodný pro psy po pro-dělané redukční dietě a pro psy, kteří jsou méně aktivní a/nebo kastrovaní.
Obezitou trpí často psi, které majitel často odměňuje pamlsky. Pro psy se sklonem k obezitě je vhodnější dietou CRW-1 Weight reduction.
Pokud chtějí majitelé psa, který je na redukční dietě nebo má cukrovku, nějak odměňovat, měli by jako pochoutku používat SPECIFIC™ CT-H healthy Treats. Jako prevence roz­voje nadváhy je doporučováno, aby byl denní příděl krmiva sní­žen v závislosti na množství podávaných pochoutek s nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem vlákniny.
Při cukrovce (diabetes mellitus) se obvykle doporučuje rozdělit denní krmnou dávku do dvou porcí. Jejich načasování je pak určováno aktivitou inzulinu individuálně u každého pacienta.
Díky zvýšenému obsahu ve vodě rozpustné i nerozpustné vlákniny SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control napomáhá střev­ní motilitě a zdraví trávicího traktu.
Snížený obsah tuků v dietě SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control je rovněž vhodný při terapii hyperlipidémie a cholestázy.

Složení
Pšenice, bílá rybí moučka, kukuřičný protein, prášková celulóza, řepná dřeň, hydrolyzovaný kuřecí protein, vejce, rýže, kuřecí tuk, minerální látky, bramborový protein, rybí olej, vitamíny a stopové prvky, psyllium, methionin, L-karnitin.
Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT a propyl-galát. Neobsahuje umělá barviva a zchutňovadla.
Délka: 0.0000
Šířka: 0.0000
Výška: 0.0000
Hmotnost: 1700.0000 0
Balení: 0.0000
Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!