Kód zboží: nov.115675
Dostupnost: skladem více kusů

Specific CJD Joint Support 4kg

Cena vč. DPH1009 Kč
Výrobce Specific
Dotaz na produkt
 Vlastnosti a charakteristika krmiva
  • Jedinečně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA podporující zdravou funkci a hybnost kloubů.
  • Omega-3 mastné kyseliny jsou získávány z rybího tuku a preformované kyseliny EPA a DHA mají okamžitý příznivý účinek.
  • Kompletní a vyvážená dieta s nízkým obsahem energie usnadňuje udržení optimální tělesné hmotnosti a tím i zdravých kloubů. Obsažený L-karnitin stimuluje spalování tuků a uchování svalové hmoty.
  • Přírodní glukosamin a chondroitin pro podporu zdravých kloubů. Vysoký obsah antioxidantů neutralizuje volné radikály v kloubech. Správnou funkci kloubů podporuje také vysoký obsah manganu, který je kofaktorem syntézy proteoglykanů.
Doplňující informace         
Dieta obsahuje psyllium, což je rozpustná vláknina tvořící gel, schopná absorbovat mnohonásobné množství tekutiny, která příznivě ovlivňuje správné fungování trávicího traktu.
Nadváha klade další zátěž na pohybový aparát. Proto je důležité monitorovat tělesnou hmotnost a kondici psa a upravovat krm­nou dávku tak, aby hmotnost byla stále ideální.
Substituce mastných kyselin přítomných v buněčných membrá­nách z EPA a DHA obsažených v dietě SPECIFIC™ CJD Joint Support vyžaduje čas. Z tohoto důvodu může trvat 6-12 týdnů, než se vliv diety plně projeví.
SPECIFIC™ CJD Joint Support je balen v dusíkové atmosfé­ře, která chrání vysoké hladiny EPA a DHA v produktu.
 
Složení
Pšenice, rýže, bílá rybí moučka, prášková celulóza, rybí olej, kukuřičný protein, vejce, hydrolyzovaný kuřecí protein, řepná dřeň, antarktický kril, vitamíny a stopové prvky, minerální látky, hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu), psyllium, olej z brutnáku lékařského, hydrolyzované kuřecí chrupavky (zdroj chondroitinu), L-karnitin. Antioxidanty: BHA, BHT. Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.
Délka: 0.0000
Šířka: 0.0000
Výška: 0.0000
Hmotnost: 4200.0000 g
Balení: 0.0000
Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!