Kód zboží: nov.149928
Dostupnost: skladem více kusů

Šampon Lucat Univerzální s heřmánkem pro kočky 250ml

Cena vč. DPH89 Kč
Výrobce AIKO
Dotaz na produkt

COBBYS PET LUCAT UNIVERZÁLNÍ ŠAMPON PRO KOČKY S HEŘMÁNKEM

 

Složení: Aqua, Sodium lauryl sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Filler, Ethylene Glycol Distearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Chamomilla recutita flower extract, Citric acid, Parfum.

Oblast a způsob použití a dávkování: Šampon s vynikajícím čisticím účinkem. Obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst, srst se snadno rozčesává. Kočkám vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Ke koupání 3,5 kg kočky doporučujeme zředit cca 20 ml šamponu s 0,5 litrem vlažné vody. Zředěný šampon jemně vetřeme do navlhčené srsti kočky. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte větším množstvím vlažné vody.

Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.

 

Upozornění: Pouze pro zvířata. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Před koupáním kočku napojte, aby se nenapila ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší a úst zvířete.

 

Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů.

 

Délka: 0.0000
Šířka: 0.0000
Výška: 0.0000
Hmotnost: 305.0000 g
Balení: 0.0000
Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!