Kód zboží: nov.149930
Dostupnost: skladem více kusů

Šampon Lucat Univerzální s heřmánkem pro kočky 1l

Cena vč. DPH169 Kč
Výrobce AIKO
Dotaz na produkt

COBBYS PET LUCAT UNIVERZÁLNÍ ŠAMPON PRO KOČKY S HEŘMÁNKEM

 

Složení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betaine, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Chamomilla Recutita Extract, Citric Acid, Fragrance.

Oblast a způsob použití a dávkování: Šampon s vynikajícím čistícím účinkem. Obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst, nahrazují uvolněný kožní tuk a srst se snadno rozčesává. Kočkám vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Ke koupání 3,5 kg kočky doporučujeme zředit cca 20 ml šamponu s 0,5 litrem vlažné vody. Zředěný šampon jemně vetřeme do navlhčené srsti kočky. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte větším množstvím vlažné vody. Kontraindikace, vedlejší účinky: nejsou známy.

Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.

 

Upozornění: Před koupáním kočku napojte, aby se nenapila ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší a úst zvířete.

Kontraindikace, vedlejší účinky: nejsou známy žádné.

 

Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15C do +25C v původním obalu na suchém místě. Chránit před dosahem dětí! Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Voda ke koupání se nesmí dostat do přírodních vod. Obal a nepoužitý šampon zlikvidujte v komunálním odpadu ve smyslu platných právních předpisů.

 

Délka: 0.0000
Šířka: 0.0000
Výška: 0.0000
Hmotnost: 1130.0000 g
Balení: 0.0000
Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!