Kód zboží: nov.103099
Dostupnost: skladem více kusů

Menforsan Spray repelentní /přírodní pro koně 1000ml

Cena vč. DPH564 Kč
Výrobce MENFORSAN
Dotaz na produkt

Přírodní repelent pro koně s extraktem z nimbového oleje je přírodní insekticid, který působí proti hmyzu a parazitům v průběhu celého roku.
Popis
Přírodní repelent s extraktem z Nimbového oleje odpuzuje všechny druhy hmyzu (parazitické blechy, klíšťata, štěnice, roztoče, mouchy, komáry, vosy). Díky přirozenému složení je vhodný k častému používání pro všechna plemena i březí klisny.
Bylina Neem (Azadirachta indica) je velký, trvale zelený tropický strom, který donedávna rostl také ve střední Evropě. Odolnost tohoto stromu vůči hmyzu a nakažlivým nemocem je dokladem jeho účinných vlastností. Všechny části rostlin se používají pro širokou škálu neduhů, zejména na horečky, bolení v krku, nachlazení, chřipky, plísňové infekce, únavu, kožní nemoci a cukrovku. Neem se spolehlivě osvědčil pro svůj očišťující účinek u kožních onemocnění, a to zejména zánětlivého a infekčního typu.
Složení
Purified water, alcohols, neem extact, excipients, neutral pH
Jak používat
Repelent nastříkejte na srst čistého a suchého koně ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Spolu s aplikací spreje koně kartáčujte nebo stírejte houbou. Vyhněte se partiím kolem očí a sliznic.
Balení 1000 ml

Délka: 0.0000 mm
Šířka: 0.0000 mm
Výška: 0.0000 mm
Hmotnost: 978.0000 0
Balení: 0.0000 kg
Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!