Kategorie

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 775 188 355

Kontakt na naši zákaznickou linku

Granule pro psy

Počet produktů: 520

Granule pro psy jsou v současné době základním prvkem stravy čtyřnohých přátel. Proč by Váš miláček neměl jíst...

Více

Podkategorie

 • Granule Essential Foods

  Essential foods - to je dánský rodinný podnik, který klade na krmivo pro psy a kočky velmi vysoký nárok na kvalitu. Zakladatel společnosti Christian Degner Elsner věří, že se mu podaří skrze vysoce kvalitní granule Essential výrazně ovlivnit život Vašich mazlíčků a zároveň i ten Váš. Proto mají granule Essential vetknut do veškěré činnosti základní princip: napomáhat ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

  Essential foods vznikl na základě lásky ke zvířatům a vize vytvořit něco unikátního. Proto jsou granule Essential vyráběny tak, že se drží starého přísloví „jste to, co jíte“. Essentila foods věří tomu, že toto pravidlo platí jak pro jídlo, které konzumuje člověk, tak pro krmivo pro psy i krmivo pro kočky. Kvalitní granule pro psy a kočky a tím pádem i kvalita výživy jednoznačně ovlivňuje chování, vzhled, kondici a hlavně zdraví vašich miláčků.

  Granule Essential obsahují až 70% masa, ryb, vajec a 30% ovoce, zeleniny, lesních plodů, semen a bylin. Čerstvost je jeden ze základních pilířů krmiva pro psy Essential. V zájmu zachování čerstvosti a šťavnatosti každá receptura obsahuje 35% čerstvého masa, které se vaří za nízkých teplot 90 stupňů, zaručujících zachování přírodních vlastností surovin.

  BOF – Behavioural Optimizin Food (Behaviorální optimalizace krmiva pro psy) je výsledkem sledování vývoje a potřeb psa pro zajištění optimální stravy. V praxi to znamená udržení stabilní hladiny cukru v krvi. V rámci dodržování BOF má krmivo pro psy Essential vysoký obsah čerstvého masa stimulující instinkt psa.

  Granule Essential jsou vařeny za nízké teploty, díky čemuž si krmivo zachovává výživovou hodnotu surovin. Bobule, semena a byliny, kterou granule pro psy obsahují, napodobují obsah ze žaludku kořisti.

  Granule Essentila téměř výhradně (7 z 8 receptur) NEOBSAHUJÍ žádné obiloviny. V posledních letech se ukazuje, že vysoké množství obilovin (jako pšenice a kuku řice), které obsahuje levné krmivo pro psy, nejen že pro psa nejsou typickou potravinou, ale navíc vyvolávají zdravotní problémy v podobě potravinových alergií. (Superior Living je jediná varianta, která obsahuje 3,2 % ovsa)

  Essential foods je prostoupen 3 hodnotami:

  - ( Q )ality: Jen to nejlepší je dost dobré

  - ( S )ervice: Služba, která je standartní

  - ( E )ntuziasmus: Nadšení a radost

  Receptury pro granule pro psy Essential obsahují speciální balíčky pro posílení imunitního systému. Probiotické kultury : MOS, FOS, vojtěška Lesní plody : brusinky, acai, borůvky, ostružiny Ovoce: j ablko, rajče, pomeranč, hruška Zelenina: mrkev, hrášek, špenát, květák Kloubní výživa : chondroitin&glukosamin (vše z přírodních zdrojů).

  Essential foods je prvotřídní vyvážené krmivo pro psy vyrobeno v Anglii z místních surovin.

 • Granule Essential Foods Small

  Granule Essential Foods Small - jsou variantou Essential, která je určena pro psy malých plemen. Kvalitní receptruy pro granule Essential jsou modifikovány tak, aby obsahovaly specifické živiny ve správných poměrech tak, aby krmivo lépe odpovídalo biologický potřebám malých psů.

 • Granule Primordial

  Granule Primordial jsou řada krmiv pro psy a pro kočky, která respektuje pradávné a přírodní výživové instinkty psů a koček.Mister Pet, italská společnost vyrábějící granule Primordial, se nachází na kopcích okolo Parmy, v oblasti známé jako italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a rituálech přírody.Psi jsou, anatomicky vzato, masožravci, což dokazuje jejich žvýkací soustava (zuby a čelisti) a krátký zažívací trakt. Proto preferují jídelníček bohatý na maso (bílkoviny) a chudý na obiloviny (uhlohydráty). Díky absenci obilovin a 70% obsahu vybraného masa udržuje řada granulí Primordial Grain Free glykemický index nízko. 35 % čerstvého masa navíc zajistí pro psa atraktivní chuť a snadnou stravitelnost. Celý obsah je spařený, aby se zachovala celistvost bílkovin a jejich vstřebatelnost.Široká škála masa a ryb, které jsou využívány pro granule Primordial, jsou vybírány na základě jejich biologické hodnoty a výživových vlastností, stejně jako na základě místa původu. Granule Primordial jsou vyráběny výhradně z masa z farem, které ctí etické principy humánního zacházení se zvířaty.Obiloviny nejsou součástí instinktivních nutričních návyků psů a koček. Proto je celá řada krmiva Primordial bezobilná. Použitá zelenina má nízký obsah uhlohydrátů a byla vybrána tak, aby byl glykemický index konstantní a aby nabídla adekvátní různorodost, která zajistí energii a pevné zdraví zvířete.Granule Primordial obsahují 30 % zeleniny a je tak bohaté na aktivní látky a esenciální oleje. To dělá z tohoto holistického krmiva ideální volbu pro dobře vyvážený jídelníček psů a koček. Vybrané druhy zeleniny pro udržení stále nízkého glykemického indexu, ovoce bohaté na vitaminy, dobře vstřebatelné minerály, přírodní polyfenoly a obohacující látky. Antioxidanty, léčivé rostliny, fytonutrienty, které mají pročišťující účinek a chrání játra. Všechno jsou to složky, které by zvíře běžně a přirozeně našlo v přírodě a které přispívají k jejich zdraví.

 • Granule Kudo

  Bezobilné granule Kudo se vyrábí v srbské rodinné továrně Danube Petfoods, která má více jak 30leté zkušenosti z výroby krmiva pro psy. Receptury, podle kterých jsou vyráběny granule Kudo, jsou jejich vlajkovou lodí a zpracovávají se lisováním za studena, což je šetrná technologie zpracování. Díky této technologii jsou granule Kudo plnější přírodních nutričních látek, které se za studena lépe zachovávají. Granule Kudo proto zaručují vyšší stravitelnost živin v těchto recepturách a nezatěžují organizmus psa.Z výše uvedených důvodů jsou granule Kudo vhodné nejen pro zdravé jedince, ale zejména pro psy s citlivým zažíváním nebo s dermatologickými problémy.Výrobce Danube Petfoods používá pro granule Kudo kvalitní regionální suroviny a v krmivech nenajdete žádná barviva nebo dochucovadla.Krmivo Adriatic Fish je lehce stravitelné díky technologii lisování za studena. Výrobce používá ryby výhradně z Jaderského moře. Vysoká koncentrace rybího tuku poskytuje omega 3 a 6 mastné kyseliny pro zdravou a lesklou srst. Jedná se o monoproteinovou receptutu vhodnou pro alergické psy.SloženíRybí moučka 29 % (výhradně z Jaderského moře), hrách, rybí tuk 12 %, celozrnná semena pohanky, celozrnný hrách, sušená mrkev, lněné semeno, rohovník, sušená jablka, dýně, extrak z čekanky, heřmánek, rozmarýn, petržel, beta-glukan, přírodní vláknina. Analytické složeníHrubý protein 27,3 %, hrubé oleje a tuky 14,1 %, hrubá vláknina 3,2 %, hrubý popel 6,7 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,15 %, vlhkost 10 %.Aktuální váha psa – denní dávka v g3kg - 45g5kg - 65g7kg - 85g10kg - 115g15kg - 165g20kg - 220g25kg - 250g30kg - 270g40kg - 350g50kg - 410g

 • Granule Taste of the Wild

  Granule pro psy Taste of the Wild jsou vyrobeny a přizpůsobeny s ohledem na původ psů jako divokých šelem. Na zákaldě tohoto přístupu je kladen důraz na to, že DNA a zažívací systém se i za staletí domestikace nezměnil. Proto granule pro psy Taste of the Wild ve svých krmivech využívají zdroje čerstvého masa ze zvířat, jako jsou bizoni, srnky, kachny, křepelky, jehňata, lososi, krůty, kuřata. Granule pro psy Taste of the Wild neobsahují ŽÁDNÉ OBILOVINY, jako doplněk k divočině se v krmivu používají sladké brambory, bylinky, borůvky, maliny, rajčata. Výrobce krmiva pro psy Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoli býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.Krmivo pro psy Taste of the Wild vlastní mnoho ocenění od nezávislých recenzentů krmiv: DOGFOODANALYSIS.com, TOP DRY FOODS, DOGFOODADVISOR.com, WHOLE-DOG-JOURNAL.com, DOGFOODSCOOP.com, DOGFOOD-REVIEWS.com.

 • Granule Magnusson

  Granule pro psy Magnusson Meat&Biscuit je první krmivo na trhu vyrobeno výhradně z čerstvého masa, nikoli masových mouček. Čerstvé maso, nikoli moučka - to je velký rozdíl!Výrobci krmiva pro psy trvalo léta než našel způsob, jak vyrábět krmivo ze 100% čerstvých ingrediencí, bez zbytečných umělých látek. Metoda zpracování se jmenuje Oven Baked jedná se o pečení krmiva v horkovzdušných troubách. Tato metoda je časově a kapacitně velmi náročná, proto ji využívá pouze hrstka výrobců zejména v regionech a pouze granule pro psy Magnusson Pet Food mají tuto metodu dovedenou k dokonalosti nalezením správné receptury, která je schopna pojmout až 50% podíl čerstvého masa.Skutečný důvod, proč jsou kvalitní granule pro psy Magnusson na špičce a jsou mnoha odborníky považovány za nejlepší granule pro psy, je nejen ve zpracování, ale v kvalitě surovin. Všechny suroviny jsou švédského původu z regionálních, ekologických farem. Ekologie ve švédsku hraje velkou roli a v kvalitě krmiva je to nesmírně znát. Váš pes si krmivo Magnusson zamiluje.Tajemství výroby krmiva pro psy je v použití vysoce kvalitních ingrediecí s kombinací lásky ke psům. V krmivech pro psy MAGNUSSON ORIGINAL jsou použity pouze švédské suroviny, které se zvolna pečou bez umělých látek, konzervantů a barviv.Granule pro psy MAGNUSSON ORIGINAL jsou sledovány federací KRAV - švédským certifikačním orgánem pro ekologické zemědělství.

 • Granule Optima nova

  Granule Optima Nova - nový koncept výživy psů. Firma Visán vyrábí krmivo pro psy a kočky už po několik desetiletí. V roce 2011 byl otevřen výrobní závod vybavený nejvyspělejší evropskou technologií a s nejpokročilejším vývojem v oblasti výroby krmiva pro psy, kočky a další domácí zvířata.Granule Optima Nova jsou vyráběny tak, že jsou zásadně drženy tři základní principy:KVALITA Všichni dodavatelé jsou certifikováni a spolupracují s firmou při výrobě granulí již několik desítek let. Granule Optima Nova jsou vyráběny za použití kvalitní a přírodní suroviny od místních dodavatelů. Čerstvé ryby pochází z Atlantického oceánu a Kantaberského moře. Čerstvé maso pochází z farem vybraných z těch nejlepších ve Španělsku. Veškeré čerstvé ryby a maso používané při výrobě granulí Optima Nova pochází od firem dodávajících potraviny pro lidskou spotřebu.TECHNOLOGIE Není možné vyrobit super prémiové krmivo pro psy a kočky bez pořádné kuchyně. Granule Optima Nova jsou vyráběny pomocí unikátního systému vstřikování čerstvého masa (ne zmrazeného) přímo v rámci výrobního procesu.Granule jsou sušeny při nízké teplotě prostřednictvím exkluzivního systému. Díky tomu je možné zabránit denaturaci mnoha živin citlivých na vysoké teploty - proto granule Optima Nova disponují vysokou kvalitou živin. Granule Optima Nova jsou ochuceny vlastními přírodními ochucovadly, které produktu dodávají jedinečnou, zcela nezaměnitelnou a přírodní chuť.ROZDÍL Řadu krmiva Optima Nova je přizpůsobena požadavkům na výživu v závislosti na věku a velikosti psa.Oproti jiným výrobcům, jejichž nutriční hodnoty jsou stejné pro různé produkty, se granule pro psy Optima Nova přizpůsobují svými nutričními hodnotami podle velikosti, věku a specifických potřeb každého jedince.

 • Petcurean

  Petcurean - objevte ten rozdíl!V kanadském Petcurean vyrábí krmiva pro kočky a psy sami labužníci. Co se týče ingrediencí, spokojí se jen s tím nejlepším z nejlepšího. Jejich speciální řady krmiv GO!™ a NOW FRESH™ to jen dokazují.Díky síti prověřených a spolehlivých farmářů a pěstitelů mají v Petcurean stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality, a také zeleniny a ovoce. V krmivech nikdy nenajdete žádné vedlejší produkty, růstové hormony nebo umělé konzervanty. Krmiva jsou vařena po delší dobu při nižších teplotách, aby zůstaly zachovány co nejvyšší výživové hodnoty všech ingrediencí.

 • Crockex Wellness

  Krmivo Crockex je kompletní superprémiové krmivo BEZ LEPKU, vyrobené v rodinné italské firmě MISTER PET. Každá receptura obsahuje 75% bílkovin živočišného původu. Krmiva obsahují čerstvé maso z králíka, kachny, jehněte, ryb či koně. Ovoce a zelenina jsou součástí každého balení pro podporu imunitního systému.

 • Bubeck

  Nic není tak jedinečné jako originál Krmiva vyrobená tradičním zpracováním v kamenných pecích německé rodinné firmy Bubeck.Zakladateli rodinné firmy Bubeck jsou Robert a Wilhelm Bubeck. Jejich záměrem vždy byl návrat k tradičním hodnotám kvalitních surovin a pomalého, šetrného zpracování. Výroba se totiž jinak během desetiletí podřídila technologiím a potravinářské chemii, což mělo jednoznačně velký dopad na kvalitu a výživnost běžných krmiv. Bubeck tak vyrábí produkty, které jsou nadále nejen vysoce kvalitní a unikátní, ale zároveň jsou kulturním přínosem, za kterým stojí čas a dovednosti sbírané více jak 120 let.Pečení krmiva se osvědčilo jako velmi kvalitní metoda zpracování s vynikajícími výsledky. Tato technologie je extrémně šetrná ke každé složce v krmivu. Pomalé pečení a sušení krmiva probíhá téměř celý den. Výsledkem tohoto poctivého procesu je unikátní, křupavé a lahodné jídlo. Rodina Bubeck vám představuje bezobilné receptury z hovězího, kuřecího a exkluzivního buvolího masa. Šetrná výroba z německých regionálních surovin je vhodnou výživou pro štěňata, dospělé, starší a alergické psy všech plemen.

 • Nutra Gold Holistic

  Granule pro psy Nutra Gold Holistic jsou americké superpémiové krmivo pro psy vyrobeno z regionálních surovin té nejvyšší kvality. Výrobce krmiva pro psy Nutra Gold Holistic používá nejmodernější extrudační linky, které jsou schopny dostat do krmiva podíly čerstvého masa.Granule pro psy obsahují více variant živočišných bílkovin tzn. kuře, krůta, kachna, losos a mořské ryby. Více zdrojů masa je velmi vhodné pro zažívání psa a jeho celkový vývoj. Zdrojem obilovin jsou celozrnná hnědá rýže, oves a hrách, které jsou pro zažívání psa vhodnější variantou, než pšenice či kukuřice.Krmivo pro psy Nutra Gold Holistic je obohaceno o spoustu druhů ovoce, zeleniny a bylinek, které podporují imunitní systém psa a jeho celkovou kondici. Vysoký obsah ryb a lososového oleje je vhodný pro zdravou a lesklou srst. Přírodní zdroje glukosaminu a chondroitinu z kuřecích chrupavek a skořápek korýšů udržují zdravé a pružné klouby. Obsah probiotik a prebiotik je velmi vhodný pro udržení vyvážené střevní mikroflóry a v evropských krmivech je nenaleznete.Granule pro psy Nutra Gold Holistic v krmivech NEPOUŽÍVAJÍ nevhodné obiloviny pro psy, jako je pšenice, kukuřice, nebo sója. Všechny receptury krmiva proi psy Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO Americkým úřadem pro kontrolu krmiv. Krmivo pro psy je testováno od výběru surovin přes zpracování, až ke konečnému výrobku.

 • Nutra Gold GRAIN FREE

  Granule pro psy Nutra Gold GRAIN FREE obsahují jako první složku každé receptury čerstvé a sušené maso z krůty, kachny, či ryb poskytující vysoce stravitelné bílkoviny.Krmivo pro psy Nutra Gold Grain Free obsahuje tři receptury s cílem poskytnout nezbytné živiny pro celkové zdraví v každé fázi života od rostoucího štěněte, přes dospělost až ke stárnoucímu seniorovi.Granule pro psy Nutra Gold Grain Free neobsahují žádné obiloviny. V poslední době se ukazuje, že velké množství nekvalitních obilovin v krmivech pro psy vyvolává potravní alergie. Skutečné maso s ovocem a zeleninou, bez obsahu obilovin poskytuje vysoce stravitelné a velmi výživné krmivo s vynikající chutí.

 • Isegrim

  Isegrim, to je nová úroveň krmiv, která přivedou vaše psy zpět ke kořenům a naladí je na vlnu instinktů jejich předků.Vlci, ve starogermánském jazyce nazývaní „Isegrim“, jsou v příbězích našich předků mistry v adaptaci na rozmanité podmínky – od chladných stepí, přes evropské lesy, až po pouště střední Asie. Vlci vždy měli neobvyklý dar nalézt v každé časti světa to, co potřebovali, aby byli silní a samostatní. Psi zdědili vlčí DNA a s ním i mnoho společných rysů a zvláštností. Vlci a psi jsou divocí jako příroda a spojuje je přirozená touha po čerstvém mase. Právě tu nabízejí plnotučné přírodní receptury Isegrim, jejichž obsah tvoří minimálně z 50 % právě maso. Receptury jsou bezobilné a obsahují množství zeleniny, lesních plodů a divokých bylin pro podporu trávení, imunitního systému a metabolismu psů.

 • N&D

  Chutné a lehce stravitelné krmivo pro psy N&D - Natural and delicious je novinkou na našem trhu. Tyto granule pro psy a kočky neobsahují žádné, nebo minimální množství obilovin a pouze takové, které nejsou geneticky modifikované a mají nižší glykemický index.Granule pro psy N&D respektují vaše zvířata jako masožravce a přibližují se co nejvíce přirozené stravě. Kvalitním zdrojem bílkovin krmiva pro psy N&D je čerstvé a sušené maso z kuřat, tresek, divokých prasat a jehňat. Pro správné zažívání je také nezbytná vláknina, která je přírodního původu z ovoce a zeleniny - jablka, granátová jablka, borůvky, černý rybíz, špenát, červená řepa, pomeranče, mrkev, hrášek.Granule pro psy N&D obsahují také léčivé rostliny se speciálními vlastnostmi – vojtěška, psyllium, rozmarýn, kurkuma, aloe vera a zelený čaj. Špičkové holistické krmivo pro psy N&D Natural Delicious od Italského výrobce Farmina.Granule pro psy N&D jsou zcela bez obilovin nebo s jejich sníženým obsahem. Krmivo pro psy N&D je vyrobeno z kvalitních čerstvých surovin s vysokým podílem masa, ale také blahodárného ovoce. Kmiva N&D jsou vhodné i pro psy a kočky citlivé a alergické.

 • Diamond

  Granule pro psy Diamond Premium jsou speciálně vyvinutou řadou krmiv pro psy a jejich všechna plemena.Granule Diamond Premium mají tyto benefity, které z nich dělají vyhledávané krmivo pro psy:- lehce stravitelný kuřecí protein- směs omega mastných kyselin pro lesklou a zdravou srst- prémiový kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů)- přírodní vláknina napomáhá optimálnímu trávení a zdravé střevní mikroflóře- chelátové minerální látky jsou lépe vstřebatelné pro organismus psa.- chondroitin a Glukosamin pro podporu kloubního aparátu

 • Barking Heads

  Granule pro psy BARKING HEADS z Velké Británie včetně hypoalergenních receptur je určeno pro všechny rasy pejsků. Použité suroviny jsou nejvyšší kvality, maso z volného chovu, bez dochucovadel, barviv a konzervantů.Slogan této mladé anglické nezávislé firmy zní: „seriózní značka s veselou tváří“ , „přehledná, průhledná, praktická, přírodní, ultra-prémiová“. .Obecná charakteristika značky - značka, která je v tuto chvíli kvalitativně i kvantitativně nejblíže tradičnímu britskému způsobu výživy psů.Granule pro psy se vyznačují těmito vlastnostmi:-příjemné hladiny bílkovin a tuků. Vynikající absolutní obsah i vzájemný poměr omega kyselin, kterého dosahují konkurenční značky jen u svých rybích receptur. Konvenční hladiny minerálů, stopových prvků včetně jejich chelátových forem, vlákniny.- obsah masa optimální. Z evropských značek bezkonkurenčně nejlépe masem dotovaná jehněčí receptura. Receptura z lososa pak patrně celosvětově, navíc obě v jedno druhové formě (bez kombinace s kuřecím). Kombinace sušeného a čerstvého masa ve všech recepturách.

 • Barking Heads Professional

  Granule pro psy Barking Heads Professional - špičkové a profesionální krmivo pro psy.

 • Orijen

  Naše Biologicky Vhodné receptury jsou založeny na výživové filozofii, která je vhodná pro psy a kočky na základě jejich vývojové adaptace a prospěchu na krmivech, které obsahují čerstvý a rozmanitý obsah masových surovin.To je důvod, proč je naše krmivo ORIJEN plné vysoce kvalitních živočišných proteinů, výživově vyvážených mastných kyselin, minimálního množství (nízkoglykemických) sacharidů a přírodních zdrojů vitamínů a minerálů, které kompletně vyživují Vašeho psa nebo kočku – tak jak zamýšlela sama Matka Příroda.

 • Acana

  Naše Biologicky Vhodné receptury jsou založeny na výživové filozofii, která je vhodná pro psy a kočky na základě jejich vývojové adaptace a prospěchu na krmivech, které obsahují čerstvý a rozmanitý obsah masových surovin.To je důvod, proč je naše krmivo ACANA plné vysoce kvalitních živočišných proteinů, výživově vyvážených mastných kyselin, minimálního množství (nízkoglykemických) sacharidů a přírodních zdrojů vitamínů a minerálů, které kompletně vyživují Vašeho psa nebo kočku – tak jak zamýšlela sama Matka Příroda.

 • Platinum

  Granule pro psy PLATINUM a jejich výrobce jdou svou cestou. Výrobce považuje své klrmivo za nejlepší granule pro psy, protože vyrábějí krmivo ze 70 % čerstvého masa.Zpracováváme například čerstvé kuřecí, jehněčí, kančí, králičí maso nebo čerstvé maso z ryb (tuňák, losos, sardinky). K masu jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako brambory nebo rýže a nebo kukuřice. Dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny. V superpremiovém krmivu PLATINUM jsou tyto ingredience zpracovány bez přidané vody - pouze v jejich vlastní šťávě. Proto jsou zachovány maximální nutriční hodnoty všech ingrediencí do krmiva vložených.Granule pro psy PLATINUM to je tepelně upravené maso ve vlastní šťávě, sušené při pokojové teplotě. Proto má vyšší obsah vlhkosti než klasické krmivo pro psy. To významně přispívá k bohaté chuti krmiva pro psy. Naši zákazníci dokonce říkají, že PLATINUM je šťavnaté krmivo. S 18 % zbytkové vlhkosti, čistě z masové šťávy, můžeme PLATINUM nazývat jakkoliv, jen ne suché běžné zgranule pro psy.V běžných kompletních krmivech pro psy pocházejí bílkoviny především z masokostní moučky nebo z obilovin a vedlejších rostlinných produktů. Krmná směs je rozdrcena či rozemleta na jemný prášek a mísena s vodou. Tato hmota je pak dále zpracována v extrudéru za vysokých teplot (150 až 200 °C) a pod vysokým tlakem tvarována do granulí. Každá jednotlivá granule je obvykle potažena vrstvou škrobu, který musí být v psím žaludku stráven jako první. Šťastný a zdravý životVýhod, kterých si všimnete již pár týdnů poté, co začnete Vašemu psovi podávat Granule pro psy PLATINUM

 • Brit Care

  Brit Care - kvalitní tuzemské granule pro psy. Granule pro psy Brit Care vyrábí společnost VAFO Praha, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiv pro domácí zvířata, a to značek Brit, Brit Care a Astor - vyznačující se obsahem kvalitní a nejlepší suroviny. Tato rodinná společnost s již sedmnáctiletou tradicí zásobuje v padesátičlenném týmu 45 zemí po celém světě. Své zkušenosti s výrobou komplexních krmiv těch nejnáročnějších kvalitativních požadavků sdílí se zahraničními odborníky z více než dvaceti zemí. Roční produkci, cca 25 tisíc tun krmiva, zajišťuje ve dvou moderních závodech.Filozofie pro výrobu krmiva pro psy:Základním know-how firmy je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výroby krmiva pro psy a kočky. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Proto také krmiva produkovaná společností VAFO Praha nejsou testovaná na laboratorních zvířatech.Granule pro psy a řízení jakostiAbsolutní prioritou krmiva pro psy VAFO Praha je zdraví zvířat, proto je produkce společnosti certifikována podle jakostní normy ISO 9001 a HACCP. V prémiových a superprémiových recepturách jsou použity čerstvé suroviny a zároveň jsou vyloučeny nevhodné přísady jako sója nebo geneticky modifikované organismy. AktivityVýrobce krmiva pro psy VAFO Praha je hrdým partnerem centra Helppes pro výcvik asistenčních psů. Dále sponzoruje mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty. Samozřejmostí je účast na českých i mezinárodních veletrzích.

 • Brit Care Mini

  Malá plemena mají specifické nároky na výživu. Vzhledem k malému vzrůstu se pohybují v prostředí s vysokou koncentrací prachu a škodlivin. To s sebou přináší vyšší hladinu stresu a extrémní zátěž pro vnější i vnitřní ochranné bariéry organismu – srst, kůži, slizniční imunitu a buněčnou obranyschopnost. Specifická anatomie – krátký trávicí trakt a rychlé zažívání oproti velkým psům - vyžaduje přísun vysoké koncentrace živin v malé krmné dávce. Brit Care přichází s novými recepturami bez kompromisů, navrženými speciálně s ohledem na potřeby malých plemen. Nabízejí vysoký obsah masa bez obilovin a funkční látky na podporu imunity, kondice, zdraví srdce, srsti, kůže, zubů a kostry. Receptury obsahují podíl přidaného čerstvého jehněčího či lososa pro zlepšení dlouhodobé chutnosti a pozitivní vliv na stravitelnost.

 • Carnilove into the Wild

  Granule pro psy Carnilove - kvalitní krmivo pro vaše psy.

 • Brit Dog Fresh

  Brit Fresh granule Lepší chuť a čerstvá vůně. Vyšší dlouhodobá chutnost.Navrženo dle holistického principu Kompletní profil aminokyselin pro výživu svalů a tkání Zlepšuje příjem krmiva u psů, kteří běžné granule odmítají Maso a přílohy pocházejí z lokálních zdrojů Z přírodních dále neupravovaných surovin

 • Brit Premium

  Brit Care Premium - kvalitní tuzemské granule pro psy. Granule pro psy Brit Care vyrábí společnost VAFO Praha, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiv pro domácí zvířata, a to značek Brit, Brit Care a Astor - vyznačující se obsahem kvalitní a nejlepší suroviny. Tato rodinná společnost s již sedmnáctiletou tradicí zásobuje v padesátičlenném týmu 45 zemí po celém světě. Své zkušenosti s výrobou komplexních krmiv těch nejnáročnějších kvalitativních požadavků sdílí se zahraničními odborníky z více než dvaceti zemí. Roční produkci, cca 25 tisíc tun krmiva, zajišťuje ve dvou moderních závodech.Filozofie pro výrobu krmiva pro psy:Základním know-how firmy je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výroby krmiva pro psy a kočky. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Proto také krmiva produkovaná společností VAFO Praha nejsou testovaná na laboratorních zvířatech.Granule pro psy a řízení jakostiAbsolutní prioritou krmiva pro psy VAFO Praha je zdraví zvířat, proto je produkce společnosti certifikována podle jakostní normy ISO 9001 a HACCP. V prémiových a superprémiových recepturách jsou použity čerstvé suroviny a zároveň jsou vyloučeny nevhodné přísady jako sója nebo geneticky modifikované organismy. AktivityVýrobce krmiva pro psy VAFO Praha je hrdým partnerem centra Helppes pro výcvik asistenčních psů. Dále sponzoruje mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty. Samozřejmostí je účast na českých i mezinárodních veletrzích.

 • K-9

  Granule pro psy K-9 - kompletní řada obsahující nejlepší kanadské premiové krmivo pro psyKompletní suché granule pro psy s dietními účinky, vyrobené z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.Granule pro psy řady K-9 SELECTION jsou obohaceny všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami, takže pokrývají veškeré potřeby psů. Podle stáří, pracovního zatížení a kondice psa je potřeba vybrat příslušnou vhodnou formuli. Formule K-9 SELECTION GROWTH je vhodná k přikrmování štěňat už od stáří 3 týdnů. Pro usnadnění příjmu nejmenšími štěňaty je možné granule zalít teplou vodou, popřípadě mlékem.Dávkování krmiva pro psy: Na každých 10 kg tělesné váhy psa 100 - 200g krmiva denně anebo podle doporučení veterináře. Upravte podle prostředí, ve kterém váš pes žije, rasy, věku a stupně aktivity nebo podle doporučení veterináře. Čerstvá čistá voda musí být vždy k dispozici.Jsou ta krmiva opravdu z Kanady?Častý dotaz těch, kteří učinili nedobrou zkušenost u méně seriozní firmy. Ano, každý pytel krmiva prodaný společností CANDY byl vyroben a uzavřen v Kanadě. Žádné dodělávky či balení v Čechách se nekonají, výrobek je naprosto shodný s tím, co se prodává v Kanadě. Průvodními doklady každé zásilky, kontrolními potvrzeními pohraničních a veterinárních služeb Kanady, SRN (EU) a ČR je možné doložit kompletní údaje o původu krmiv. Do těchto dokladů může odběratel nahlédnout nebo může dostat k dodávce jejich kopie. Proč máte tak málo reklamy?Obchodní politika krmiv pro psy K-9 je založena na principu udržení co nejnižší spotřebitelské ceny. Propagace je zaměřena nikoliv na vymývání mozků spotřebitelů jednoduchými hesly, ale naopak, na jejich maximální informovanost. Chovatel, který krmivům porozumí, nenechá se ošidit obaly a hesly, umí vyhodnotit informace a počítat. Ten si určitě vybere z našich krmiv. Je z něj stálý zákazník a o takového usilujeme. Proč jsou krmiva K-9 řazena do vyšších kvalitativních tříd, čím se liší od jiných?Jedním z nejkvalitnějších zdrojů bílkoviny jsou bílá drůbeží masa. I ve výživě lidí je světovým trendem odklon od "podezřelých" červených mas. Bez ohledu na tuto problematiku je ale důležité, že tato krmiva jsou spolehlivě vždy ze stejného masa a přísad. Nestane se, aby někdy obsahovala jiný druh masa nebo dokonce směs živočišných produktů, jak je to obvyklé u méně hodnotných krmiv. A o dalších rozdílech (jak se udržuje chuť, biologická aktivita a jiné hodnoty kvalitního krmiva)? To by bylo na knihu. Kdo u nás kupuje pro psy krmiva K-9?K-9 je to krmivo zařazené ze světového hlediska do vyšší střední třídy, s příznivou cenou ve vztahu ke spotřebě a účinnosti. Je nakupováno převážně majiteli čistokrevných psů středních a větších plemen, využívaných v chovu a k práci. Odběratelé jsou z řad ozbrojených složek (policie, armáda, bezpečnostní služby) a ze sportovních klubů sdružujících chovatele služebních a zejména saňových a dostihových plemen. Velké chovatelské stanice oceňují zejména dva výsledky krmení K-9: bezproblémový růst štěňat včetně velkých plemen a minimální množství produkovaných pevně formovaných výkalů, lehce odstranitelných. Veterinární lékaři doporučují K-9 jako dietu při lehčích poruchách kůže, trávení nebo při poruchách růstu štěňat. Po vyzkoušení obvykle chovatel setrvá u tohoto způsobu krmení a stává se stálým zákazníkem. Výrobce krmiv K-9 - Nutram Pet Products - KanadaTvůrcem a výrobcem krmiv pro psy a kočky Nutram a K-9 je kanadská společnost Nutram Pet Products, divize Elmira Pet Products Ltd., 100% vlastněná a řízená Kanaďany. Tato privátní společnost s více než pětadvacetiletou tradicí výroby krmiv pro psy a kočky sídlí v Elmira, Ontario, Kanada. Vyrábí prémiová suchá krmiva pro psy a kočky, které se prodávají ve více než 25 zemích světa. Firma Nutram byla založena roku 1993 a převzata firmou Elmira Pet Products v roce 2009. Máme bohatou historii a jsme známi úspěšnými inovacemi výrobků v oblasti výroby krmiv. My v Nutram Pet Products jsme opravdu kanadští krmivářští experti!Kvalita je pro nás v Nutramu největší prioritou. Jsme certifikovaní a dodržujeme přísné předpisy a nařízení: HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011. Pomocí těchto standardů spolu se složením a nejkvalitnějšími kanadskými surovninami naplňumeme náš cíl: Výživa, které věříte. Kvalita, kterou poznají.

 • Nutram

  Granule pro psy a jejich výrobce Nutram - záruka pro kvalitní krmivo pro psy.V Nutramu jsme opravdu přesvědčeni, že strava vašeho psa má zásadní dopad na jeho zdraví, dlouhověkost a celkovou pohodu. Považujeme každé zvíře za cenné, jedinečné a mající specifické nutriční požadavky. Proto budem vždy produkovat jen vysoce kvalitní, výživově kompletní a vyvážená krmiva pro všechny životní fáze a stavy vašeho psa. Tato filozofie formovala způsob, jakým jsou tvořeny produkty Nutramu. Naše vysoké standardy kvality jsou viditelné v každém kroku výroby.Krmivo pro psy řady Nutram je vyvinuto k poskytování kompletní , chutné a vyvážené výživy, kterou bude vaše zvíře milovat. Základem jsou nejen vědecké a praktické znalosti, ale zejména čerstvé výhradně kanadské suroviny a vysoké standardy kvality výroby. Výsledkem je, že vaše zvíře již v krmivu dostává svou optimální výživovou dávku a že nejsou potřebné žádné další doplňky výživy. Granule pro psy Nutram jsou vysoce stravitelná, což znamená nejen lepší vstřebávání živin, ohleduplnost k organismu a podporu dlouhověkosti, ale i lepší ekonomiku a dokonce i pohodlnější úhledných bobků po psovi.Co přináší granule pro psy Nutram navíc?V této nové generaci krmiva pro psy - k dalšímu prospěchu, celkovému zdraví a pohodě vašeho psa - Nutram představuje program Kompletního řešení, a to ve všech svých krmivech. Kompletní řešení poskytuje navíc další užitek a péči v pěti klíčových oblastech zdraví vašeho zvířete: pohyblivost, imunita – kůže a srst, chutnost, stravitelnost a péče o zuby.

 • Nutram Grain Free

  Granule pro psy Nutram Grain Free v sobě obsahují veškeré nároky na nejlepší granule pro psy, které drží firma Nutram. Navíc granule pro psy Nutram Grain Free neobsahují obiloviny.

 • Calibra Superpremium

  Superprémiová řada Calibra Dog představuje nový pohled na rozdělení receptur nejvyšší kvalitativní kategorie. Řada je rozdělena dle zaměření na tři podkategorie, dělení je jednoduché, logické a pomáhá k lepší orientaci v produktové řadě. Calibra Dog Hypoallergenic – produkty pokrývající vývoj od štěňat po seniory dělené na tři velikostní kategorie – malá, střední a velká plemena psů Calibra Dog Expert Nutrition – řada expertní výživy pro specifické požadavky na výživu Calibra Dog Grain Free – receptury bez obilovin pro nejčastější věkové a váhové kategorieZnačka Calibra se během několika let stala jednou z nejvyhledávanějších značek krmiv na českém trhu. Chovatelé a majitelé psů a koček na Calibře nejvíce oceňují tyto vlastnosti požadované pro kvaltiní granule pro psy– Kvalitní, hypoalergenní suroviny jako základ všech superprémiových receptur – Vysoký obsah živočišných, lehce stravitelných bílkovin – Výborná dlouhodobá chutnost – Vysoká stravitelnost a nízké krmné dávky – Široká nabídka receptur, zároveň jednoduchá orientace v produktové řadě – Vyvinuto ve spolupráci s veterinárními lékaři – Moderní a graficky propracovaný obal – Krmivo Calibra neobsahuje sóju, chemické konzervanty, umělá barviva ani geneticky modifikované suroviny

 • Calibra premium

  Calibra Premium je řada velmi kvalitních granulovaných krmiv, jež obsahují vyvážený poměr živin, vitamínů, minerálů, stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny potřeby organismu zdravého psa a podporovaly správnou funkci imunitního systému. Všechny receptury se též vyznačují vysokým obsahem drůbežího masa a přídavkem zdraví prospěšných aditiv. Každý pejsek jistě ocení vysokou chutnost krmiva, která je zajištěna díky obsahu hydrolyzovaných drůbežích jater. Calibra Premium je vyráběna dle nejpřísnějších kritérií, v souladu s požadavky na normy ISO 9001. Zároveň je výrobní proces monitorován kontrolní technologií kritických bodů – HACCP. Pro výrobu jsou používány jen suroviny nejvyšší kvality od prověřených a stálých dodavatelů. Receptury byly vyvinuty ve spolupráci s řadou odborníků na výživu zvířat a veterinárních lékařů. Dlouhodobé používání krmiv Calibra napomáhá zajistit vitalitu a spokojenost.Značka Calibra se během několika let stala jednou z nejvyhledávanějších značek krmiv na českém trhu. Chovatelé a majitelé psů a koček na Calibře nejvíce oceňují tyto vlastnosti požadované pro kvaltiní granule pro psy– Kvalitní, hypoalergenní suroviny jako základ všech superprémiových receptur – Vysoký obsah živočišných, lehce stravitelných bílkovin – Výborná dlouhodobá chutnost – Vysoká stravitelnost a nízké krmné dávky – Široká nabídka receptur, zároveň jednoduchá orientace v produktové řadě – Vyvinuto ve spolupráci s veterinárními lékaři – Moderní a graficky propracovaný obal – Krmivo Calibra neobsahuje sóju, chemické konzervanty, umělá barviva ani geneticky modifikované suroviny

 • NutriCan

  Granule pro psy NutriCan jsou kvalitní tuzemské granule pro vaše psy. Společnost Canvit je předním českým výrobcem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro psy.Její historie sahá do devadesátých let minulého století. Aktuálně je společnost výrobcem vitaminominterálních přípravků pro psy, kočky a další zvířata Canvit, granulových krmiv pro psy Nutrican, vitaminominerálních doplňků a krmiv pro koně Nutri Horse a výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost od počátku dbá na kvalitu, proto jsou součástí týmu přední inženýři - výživáři, technologové a veterinární lékaři. Naším cílem jsou zdraví a spokojení mazlíčci, kteří nám přinášejí radost a lásku.Granule pro psy Nutrican je tradičním premiovým českým krmivem pro psy, které se úspěšně etablovalo na trhu již před patnácti lety. Nutrican se stal se oblíbeným krmivem mezi chovateli všech plemen psů a to zejména proto, že byl psy dobře přijímán a že složení a použité suroviny přispívaly k optimálnímu vývoji zvířete a pozitivně ovlivňovaly jeho zdravotní stav. Počátkem roku 2015 jsme pro chovatele psů přinesli krmivo pro psy Nutrican s inovovanými recepturami, některé receptury jsou zcela nové. Tato změna řadí krmivo Nutrican na špičku mezi premiovými krmivy mimo jiné proto, že receptury obsahují až 47 % podílu masa v sušině.Receptury nového inovovaného krmiva pro psy Nutrican jsou sestaveny v souladu s moderními trendy v oblasti výživy pro psy. Nutrican splňuje výživové požadavky všech plemen psů, všech věkových kategorií a respektuje specifické krmivové požadavky vašich čtyřnohých přátel.

 • Dibaq

  Kompletní krmiva pro psy od předního španělského výrobce DIBAQ. Výživa psů se neustále posouvá kupředu a DIBAQ přišel s novou řadou krmiv pro psy SENSE FRESH s vysokým obsahem čerstvých surovin. Čerstvé suroviny v granulovaných krmivech se ukazují jako budoucí trend. ČERSTVOST zaručuje vyšší stravitelnost a chutnost krmiv.Řada SENSE obsahuje 5 receptur, které pokrývají veškeré nároky na výživu. Velmi povedený design obalů okamžitě upotá Vaší pozronost a co je nejduléžitější vše podtrhává vysoká kvalita produktů.


produktů na stránce

produktů na stránce

Košík  

Nákupní košík je prázdný

0,00 Kč Doručení
0,00 Kč K úhradě

Košík Objednávka

Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty